Oddychaj lepiej z Blueair

Blueair Pro XL (do 110 m²)

Cena: 9 799,00 zł
brutto
9799.00
Ilość szt.

Opis

Profesjonalne działanie, bezkonkurencyjny styl

Blueair Pro XL jest oczyszczaczem powietrza o największej pojemności ze wszystkich, które stworzyliśmy. Dzięki temu, osiąga świetne rezultaty w większych pomieszczeniach. Zapewnia czystsze powietrze niż jakikolwiek inny, samodzielny oczyszczacz powietrza, a także posiada zdolność do oczyszczania powietrza (CADR), która daje gwarancję lepszego samopoczucia i większej energii zarówno Twojej jak i Twoich współpracowników.

Mocna, opatentowana filtracja

Blueair Pro L z filtrem cząstek jest optymalnym wyborem do usuwania zanieczyszczeń cząstkowych takich jak bakterie, wirusy, łupież zwierzęca, kurz i pyłki. Można również używać Blueair Pro L wraz z filtrem Blueair SmokeStop aby pozbyć się gazowych zanieczyszczeń, takich jak np. lotne związki organiczne (np. formaldehyd), dym tytoniowy i cząstki. Dla zwiększonej ochrony przeciw zanieczyszczenion gazowym można filtra Blueair Carbon+ jako dodatkowego filtra do filtra Blueair Pro Particle lub filtra Blueair SmokeStop.

Profesjonalne oczyszczanie powietrza dla ulepszonego dobrobytu

Stwórz środowisko, w którym ludzie mogą oddychać czystszym powietrzem – zarówno przy pracy samodzielnej jak i w grupie. Wdychanie czystego powietrza ma niezwykle pozytywny wpływ na dobrobyt. Blueair Pro ochroni Ciebie i Twoją kadrę przed negatywnymi konsekwencjami przepływu powietrza w pomieszczeniu, zwiększy Twój poziom energii, a także umożliwi lepszy stan mentalny i poprawi krążenie krwi.

Inteligencja wisi w powietrzu

Inteligentny oczyszczacz powietrza, Blueair Pro XL jest w zestawieniu z Inteligentnym modułem kontroli powietrza. Moduł ten automatycznie sprawdza poziom cząstek i gazów znajdujących się w powietrzu w Twoim pomieszczeniu oraz dostosowuje prędkość wiatraczka tak, aby utrzymać optymalną czystość powietrza w otoczeniu. W celu zwolnienia miejsca na podłodze wybierz opcjonalny montaż ścienny Pro XL.

Specyfikacja techniczna

Wielkość pomieszczenia
110 m2 
Wielkość pomieszczenia jest oparta na wysokości pomieszczania wynoszącej 2,34 m. Jeśli wysokość pomieszczenia jest większa, oczyszczacz powietrza wciąż będzie wymieniał powietrze jednak już przy nieznacznie mniejszej zdolności do oczyszczania powietrza (CADR).
CADR (Dym) 1360 m3 na godzinę
CADR (Kurz) 1615 m3 na godzinę
CADR (Pyłki)
1530 m3 na godzinę
Wymiana powietrza na godzinę
110 m2 - 5 wymian /h
138 m2 - 4 wymiany /h
183 m2 - 3 wymiany /h
225 m2 - 2 wymiany /h
550 m2 - 1 wymiana /h
Wymiary (Wysokość x Szerokość x Głębokość) 1120 x 504 x 240mm
Waga produktu
32 kg
Czujniki elektroniczne, pilot, licznik włączania/wyłączania Nie
Inteligentny moduł kontroli powietrza Tak
Zużycie prądu
33 - 256 watów
Poziom hałasu
32 - 58 dB
Sygnalizator konieczności wymiany filtra
Tak
Opcje kontroli prędkości 1 - 2 - 3 – AUTO
Kółka ułatwiające transport
Tak
Wylot powietrza
Boczny
Wlot powietrza
Boczny

UWAGA: 
Zgodnie z CADR 5 przelicznik wymiany powietrza w ciągu godziny wynosi 5

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl