Oddychaj lepiej z Blueair

Filtr Particle + Carbon do Sense+

Cena: 249,00 zł
brutto
249.00
Ilość szt.

Opis

Filtr cząstek Blueair Sense

Zaprojektowany w celu maksymalnego usunięcia cząstek stałych w powietrzu. Idealny wybór do usunięcia zanieczyszczeń takich jak pyłki, kurz, łupież zwierzęcy i inne niechciane cząstki w powietrzu. Zestaw filtrów w dwupaku dla oczyszczaczy powietrza Blueair Sense i Sense+.

Skuteczne przeciwko:

PM 2.5

Pyłki

Kurz

Łupież zwierzęcy

Grzyb, pleśń

Bakterie/wirusy

Roztocza

Bezkonkurencyjna technologia Blueair HEPASilent

Rewolucyjne połączenie najlepszej filtracji elektrostatycznej i mechanicznej. Nasze filtry wymienne do oczyszczaczy powietrza korzystają z technologii Blueair HEPASilent aby usunąć dosłownie wszystkie zanieczyszczenia.

Elektrostatyczne chwytanie

Cząstki stałe powietrza przechodzą przez komorę oczyszczacza powietrza Blueair tak, aby zostały naładowane elektrycznie przed przejściem przez gradientową strukturę naszych filtrów. Naładowanie to powoduje, że zanieczyszczone cząstki bezwładnie przylegają do filtra, co pozwala również na złapanie drobnych cząstek, takich jak dym tytoniowy.

Zatrzymuje cząstki na dobre

Progresywna struktura filtra Sense sprawia, że działa on jak kilka filtrów w jednym, co pozwala na zatrzymywanie cząstek o różnej wielkości przy zachowaniu maksymalnego przepływu powietrza. Gradientowa struktura uniemożliwa zapychanie oraz ponowne wypuszczenie cząstek do powietrza, nawet jeśli filtr jest bardzo obciążony.

Technologia Blueair HEPASilent+

Nasze filtry Blueair Sense+ dla oczyszczaczy Blueair Sense+ ukazują technologię najnowszej generacji, wyłapując 99,97% szkodliwych cząstek o wielkości do 0.1 mikrona oraz zanieczyszczenia gazowe z powietrza, a wszystko to dzięki dodatkowej warstwie aktywnego węgla.

Bardzo cicha praca

Dzięki zastosowaniu połączenia filtracji elektrostatycznej i mechanicznej, filtry Blueair mają zdolność do używania mniej hałaśliwych środków filtracji. Oznacza to, że pracują one przy wkładaniu mniejszego wysiłku do wypychania powietrza przez filtr, a co za tym idzie, osiągają największą wydajność przy bardzo cichej pracy przy dostarczaniu czystego powietrza.

Naturalnie antybakteryjne

Włókna polipropylenowe w naszych filtrach są naturalnie wodoodporne i antybakteryjne, aby zapobiec rozwojowi bakterii i pleśni, dzięki czemu nigdy nie dodasz szkodliwych cząstek z powrotem do powietrza.

Specyfikacja techniczna

Typ filtra Filtry o strukturze gradientowej z termicznie powiązanymi włóknami zawierającymi polipropylen oraz polietylen, wolne od chemikaliów i lepiszczy. Naturalnie antybakteryjne. Odporne na rozwarstwianie się włókien. Dodatkowe warstwy filtrów pokryte aktywnym węglem.
Wymiary (Wysokość x Szerokość x Głębokość) 442 x 140 x 55mm
Liczba filtrów 2
Materiał obudowy filtra Papier
Recykling filtra
Plastik
Technologia HEPASilent Certyfikowana wydajność 99.97% dla cząstek o wielkości do 0.1 mikrona, takich jak pyłki kurzu, bakterie, wirusy, łupież zwierzęcy, zarodniki grzybów oraz inne cząstki stałe powietrza, z dodatkową warstwą węgla aktywnego do usunięcia zanieczyszczeń gazowych.
Zalecana zmiana filtra
6 miesięcy (4380 godzin) przy używaniu przez 24 godziny na dobę

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl